+90 850-840-9773

info@rubikdc.net

/21 - /32 aralığında tüm ip ihtiyaçlarınıza uygun olarak kiralama seçeneklerimiz.

Büyük IP Subnet'lerine mi ihtiyacınız var ?

Her ölçekte işletmenin ihtiyacına uygun adette ip adresi tedarik edebilecek büyüklükte bir havuza sahibiz. Siz değerli müşterilerimizin tüm projelerinde gerekli desteği teknolojik anlamda olduğu gibi imkanlar doğrultusunda, tüm dünyada tükenmekte olan ip kaynaklarına karşın hala ihtiyaçları büyük ölçüde karşılayabilecek paketler ile sizlerleyiz

/29 Subnet
9 $ /Ay Satın Al
 • 8

  IP Adresi

 • 5

  Kullanılabilir IP

 • rDNS

  Var

 • 7/24

  Teknik Destek

/28 Subnet
18 $ /Ay Satın Al
 • 16

  IP Adresi

 • 13

  Kullanılabilir IP

 • rDNS

  Var

 • 7/24

  Teknik Destek

/27 Subnet
34 $ /Ay Satın Al
 • 32

  IP Adresi

 • 29

  Kullanılabilir IP

 • rDNS

  Var

 • 7/24

  Teknik Destek

/26 Subnet
64 $ /Ay Satın Al
 • 64

  IP Adresi

 • 61

  Kullanılabilir IP

 • rDNS

  Var

 • 7/24

  Teknik Destek

/25 Subnet
110 $ /Ay Satın Al
 • 128

  IP Adresi

 • 125

  Kullanılabilir IP

 • rDNS

  Var

 • 7/24

  Teknik Destek

/24 Subnet
200 $ /Ay Satın Al
 • 256

  IP Adresi

 • 253

  Kullanılabilir IP

 • rDNS

  Var

 • 7/24

  Teknik Destek

RIPE NCC Akreditasyonumuz var

Firmamız 2010 yılından beri Ripe NCC üyesi olarak network'umuzde her hacimde müşterimize gerekli adette ip tedariğini sağlamaktadır. Network hacmimizin büyüklüğü sebebi ile projeler kapsamında çok adetli sunucu networkleri ve tekil sunucularda yüksek ip kullanım adetlerini dengeleyerek müşterilerimize istedikleri adette ip adresini, talep ettikleri sunucu ile sağlama imkanına sahibiz. Ayrıca arin, apnic, afrinic ve lacnic partnerlerimiz aracılığı ile bu bölgelere ait talep halinde ip adresi servisleri de sağlamaktayız.

RIPE NCC Akreditasyonumuz var

Multi Homing

Dünyanın bir çok noktasına direk bağlantılarımız ve alternatif olarak talep ettiğiniz lokasyonlar ile eş zamanlı aynı ip bloklarının projelendirilerek anonslarını yapıyoruz. Bu sayede farklı lokasyonlarda farklı yayınları aynı adresler ile yapabilir ya da cache sistemleri ve senkronizasyonu ile müşterilerinize her zaman aktif en kısa rotadan erişebilirsiniz. Bu tür hassas projeleriniz için lütfen müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçiniz.

Multi Homing

IPv6 Hazırız ?!!

Firmamız her ölçekde IPv4 servislerini sağladığı gibi müşterilerimizin IPv6 ihtiyaçlarınada hazırız. Tüm dünyada versiyon 4 sisteminin tükenmesi ile birlikte yaşanan ip ihtiyacının giderilmesi adına geliştirilen ve kabul gören v6 sistemine bağlı olduğumuz Cogent ve Hurricane Electrics operatörler üzerinden servis sağlamaktayız. Bu süreçte ayrıca v4 / v6 NAT (Network Adress Translation) servisleri gibi diğer ihtiyaçlarınız içinde teknik ekibimize danışabilirsiniz.

IPv6 Hazırız

IPv4 & IPv6

Her ölçekte ihtiyaçlarınıza cevap vermek için buradayız. Networksel tüm planlarınız için uzman ekibimiz sorularınızı bekliyor

Rubikdc

Tam Yedeklilik ve Sorunsuz hizmet

Tüm network operasyonlarımız tam yedekli ve en gelişmiş teknolojik cihazlar ile yapılmaktadır bu sayede verilebilecek en yükse uptime'ı sizlere sunuyoruz.

IP Transit

Işletmelerinizi RUBiKDC IP Transit servisi aracılığı ile internete bağlamanızın sonucunda, hem rubikdc'a ait tüm operatörlerin yedekli olarak bağlantıda olması imkanlarını hemde siber güvenlik ve yüksek performans imkanlarından uygun fiyatlı olarak faydalanabilir. Tahsis edilen ipleri bağlantının öbür ucu olarak sonlandıracağımız erişim networkunun ucunda dilediğiniz şekilde kullanabilir. Ya da teknik ekibimizden uzman destek alarak networklerinizin yapılandırılması konusunda yardım talep edebilirsiniz. Bu servis sayesinde 10 dan fazla operatöre direk olarak bağlanmış ve tam yedekli bir internet aktarımına sahip olacaksınız. Aynı zamanda uluslarası DDOS operatörleri ve rubikdc DDOS Mitigation servislerinden de faydalanabilirsiniz..

IP Transit

Yönetimsel Destek

Sunucularınız da yönetimsel desteğe ihtiyacınız var ise. Lütfen teknik ekibimiz ile temasa geçerek, ihtiyaçlarınız doğrultusunda sizlere özel teklif hazırlamamızı talep ediniz. 10 yılı aşkın tecrübemiz ile sizlere her alanda desteğimizi vermeyi ve ihtiyaçlarınıza uygun çözümleri sunmayı çok isteriz. Destek kapsamımızda isterseniz sadece işletim sistemi ya da uygulama bazında ya da tüm sunucu yönetim işlemlerinizin yapılması ya da sizlere özel networklerin kurulması gibi en basitten teknolojinin en üst noktalarına kadar her türlü konuda tarafımızdan yardım alabilirsiniz.

Yönetimsel Destek

Network Kurulum Desteği

Herhangi bir ICANN Akreditasyonu olmayan müşterilerimizin kendi network'leirni oluşturmaları için AS Numarası (Autonomous System Number) kiralama ve firmamız ile gerek iBGP gerekise eBGP bağlantılarını müşteri ihtiyaçları doğrultusunda bir yöntem ile gerçekleştirerek trafik transferlerini yapıyoruz. Aynı zamanda müşterilerimiz kendi Router / Switch gibi cihazlarını firmamıza göndererek firma içinde de BGP komşuluğumuzu gerçekleştirebiliriz. Bu tür networksel yatırım yapmamış ancak network'u büyüyen müşterilerimize bu konuda kiralama desteği de sağlamaktayız.

Network Kurulum Desteği

Community Izinleri

Trafik komşuluğu yaptığımız müşterilerimiz, bağlı olduğumuz tüm operatörler ile kendi ihtiyaçları doğrultusunda trafik rotalarını belirleyebilecekleri /32 - /24 aralığında community zincirlerini gönderebilirler. Bu sayede trafiklerini peering operatörlerimize kapatma / açma, yurtdışı rotalarını değiştirme ya da kapatma veya DDOS operatörlerini aktif etme gibi durumları kendileri L3 yönetimsel cihazlarından gönderebilir. Veya otomasyonlarına bağlayarak özel durumlarda (X Bir operatör'ün cevap vermemesi gibi) o operatörü anında devre dışı bırakarak, o operatör aracılığı ile gelen transit trafiklerini diğer operatörlere aktarabilirler. Tüm bu networksel üst düzey operasyonel yönetim işlemlerinde, buna ihtiyaç duyan müşterilerimize yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Community Izinleri

7/24 Kesintisiz destek

Uzman teknik ekibimiz 7 gün 24 saat sürekli olarak servislerimizi noc ekranlarımızdan izlemekte ve her türlü ihtiyacınıza cevap vermek üzere destek sistmeinde sizlerin taleplerini beklemektedir. Mevcut müşterilerimiz eğer ek bir destek seviyesi paketi satın almadıysa nöbetçi personel'ler tarafından sıra ile işlemler çözümlenerek dönüş sağlanır. Daha hassas operasyo yürüten müşterilerimizin Destek seviyesi paketlerine göz atmalarını tavsiye ederiz. Destek seviyesi alan müşterilerimiz için firmamız da her zaman ek bir personel öncelikli işlem cevabı vermek için atanmış olarak beklemektedir.

 7/24 Kesintisiz destek

Sunucu yönetim sistemi

Sunucularımızın tamamında iDrac ve IPMI desteği ile özel bir network üzerinden güvenlikli erişimi sağlanan yönetim konsolu sayesinde, sunucularınızı yeniden kurabilir, kapatıp açabilir ya da erişiminize engel olacak bir problem yaşandığında (Sunucu firewall'unun erişim portlarına izin verilmeden aktif edilmesi) gibi bir çok senaryoda, sisteminize hızlıca erişip gerekli çözümü üretmenizi sağlayan KVM (Klavye video mouse ) arayüzünü ücretsiz olarak sağlamaktayız. Internet üzerinden sunucunuza atanmış olan KVM sayesinde sunucunun sanki hemen yanındaymış gibi sunucu internetinden bağımsız olarak eranını görebilir ve klavye, mouse ile uzaktan tüm işlemleri yapabilirsiniz.

Sunucu yönetim sistemi

Noc Ekibimiz Sizin İle

7 Gün 24 saat aralıksız olarak noc ekibimiz ve otomasyon sistemlerimiz tüm ip aktarım servislerini, BGP komşularımızı izlemekte ve sistemimizi kusursuzluk kelimesinin tam anlamıyla işlemesini sağlamakta. 10 Yılı aşkın tecrübemiz ile küçük, orta ve büyük ölçekli, dünyanın dört bir yanında operatör, işletme ve meslektaşlarımız olan firmalara hizmet vermekteyiz.

Noc Ekibimiz Sizin İle


Çalışma Süresi Uzmanlığı

Çalışma Süresi Uzmanlığı

Verimerkezimizde ve transit gönderilen tüm servislerde, uzman kadromuz, geliştirdiğimiz mühendislik projeleri ve çözüm ortaklarımız ile size her bir byte verinizin problemsiz dünyanın her yerine en hızlı şekilde ulaştırmayı taah. ediyoruz.