+90 850-840-9773

info@rubikdc.net

Iade Şartları

RubikDC İade Şartları

Müşteriler hesap başlangıç tarihlerinden itibaren 7 gün içerisinde hosting hizmeti alımlarında iade talebinde bulunabilirler. Bu 7 günlük kullanım için herhangi bir kesinti yapılmayacaktır.Hesap başlangıç tarihinden 7 günden fazla süre geçmiş olan müşterilere geri ödeme yapılmamaktadır. Ancak hesaplarını devredebilirler ve bu sorumluluk tamamen kendilerine aittir.


Alan adı tescilleri ICAN ve Tubitak (.tr uzantılı) tarafından belirlenen normlar doğrultusunda tamamiyle online olarak firmamız vasıtasıyla tescil edildiğinden iade kabul edilmemektedir. Tescil ettiğiniz alan adı tescil süresi itibariyle tamamen kuruluşunuza yada şahsınıza ait olup firmamız tarafından aracılığı yapılmakta ve tüm teknik destek tarafınıza sağlanmaktadır. İsteğiniz doğrultusunda tarafımızdan sağlanan yönetimi farklı bir servis sağlayıcıya aktarma hakkında sahipsiniz.


Alan adı tescilleri ICAN ve TÜBİTAK (.tr uzantılı) tarafından belirlenen normlar doğrultusunda tamamı ile Müşteriye özel tasarım, yazılım, geliştirme hizmetleri ve reklam çalışmalarının iade hakkı yoktur. RubikDC, müşteriye bu hizmetlerle ilgili gerekli açıklamayı yapar ve bu açıklama kapsamında çalışmalar kişiye/kuruma özel olarak yapılanır.


İade işlemi için müşterilerin bu isteklerini kullanıcı bilgileri ile birlikte yazılı olarak bildirmeleri gerekmektedir. Buna ek olarak ücretin iadesi; tarafımızdan hizmet alındığında Havale/EFT ile yapılmışsa, Havale/EFT’nin yapıldığı banka hesap numarasına, kredi kartı ile yapılmışsa kredi kartına iade yöntemi ile yapılacaktır. İade işlemi tarafımızca onaylandıktan sonra takribi en geç 5 iş günü içerisinde gerçekleştirilecektir.


İade talebini gerçekleştirebilmek için bu süre zarfında hosting müşterilerin servis sağlayıcısı ile ilgili bir talebi olmaması gerekmektedir. Örneğin (taşıma,özel tanımlamalar) gibi hizmetler yapıldıktan sonra geri iade yapılamaz. Sanal sunucu veya kiralık sunucu gibi kurulum gerektiren hizmetlerin iadesi söz konusu değildir.


İade talepleriniz için bize iletişim sayfasındaki telefon numaramızdan ya da iletişim mail adresimizden ulaşabilirsiniz.