+90 850-840-9773

info@rubikdc.net

Siber saldırı çözümlerimiz ile sektör kurallarını yeniden yazıyoruz

Siber Saldırı Altındamısınız, İşlerinizin sürdürülebilirlilğine önem veriyorsanız doğru adrestesiniz....

Siber saldırı çözümlerimiz ile sektör kurallarını yeniden yazıyoruz

Uzman kadromuz ile kendi kernel çekirdeklerimiz ve koruma sistemlerimizi geliştirmeye devam ediyoruz.Bazı sanal korsanlar gerek DDOS saldırılar ile gerekse Botnet saldırılar ile pazar rekabet koşullarında rakiplerini pazar dışı brıakma çabasına girebiliyorlar. Bu tip saldırılar karşısında çözüm geliştirebilmek uzmanlık ve tecrübe gerektiren bir konudur. Firmamız 10 yılı aşkın süreçte mühendislik çalışmaları ile müşterilerimizin optimum düzeyde servis kalite ve sürdürülebilirliliğini sağlamak adına kendi koruma sistemleri ve arge'lerini üreterek dünyaya örnek olacak nitelikde çalışmalar sürdürmektedir.

Tek IP Koruma
9,99 $ Satın Al
 • Yurt İçi Koruma

  2Gbit/sn

 • Botnet Koruma

  YOK

 • Yurt Dışı Koruma

  1.2Tb/sn

Tek IP BotNet Koruması
18,99 $ Satın Al
 • Yurt İçi Koruma

  YOK

 • Botnet Koruma

  VAR

 • Yurt Dışı Koruma

  1.2Tb/sn

Sunucu Koruma 1
27,99 $ Satın Al
 • Yurt İçi Koruma

  1Gbit/sn

 • Botnet Koruma

  YOK

 • Yurt Dışı Koruma

  1.2Tb/sn

Sunucu Koruma 2
45,99 $ Satın Al
 • Yurt İçi Koruma

  2Gbit/sn

 • Botnet Koruma

  YOK

 • Yurt Dışı Koruma

  1.2Tb/sn

Network Koruma 1
136,99 $ Satın Al
 • Yurt İçi Koruma

  1Gbit/sn

 • Botnet Koruma

  YOK

 • Yurt Dışı Koruma

  1.2Tb/sn

Network Koruma 2
226,99 $ Satın Al
 • Yurt İçi Koruma

  2Gbit/sn

 • Botnet Koruma

  YOK

 • Yurt Dışı Koruma

  1.2Tb/sn

Kesintisiz Network

Yurt içinde ve yurtdışında operatörler arası problemleri otomatik tespit eden NOC sistem otomasyonumuz sayesinde, bağlantı kurduğumuz yaklaşık 10 yedekli operatör hattımızdan, herhangi bir operatör ile bağlantı kopması ya da dünyanın uzak bir köşesinde bir tek ziyaretçi erişimine sebep olacak bir problem olması durumunda dahi ilgili trafiği sistemimiz otomatik olarak farklı operatörler üzerinden anında iletimini sağlamaktadır.

Kesintisiz Network

NOC (Network izleme merkezimiz ) ile sistemleriniz güvende

Network izleme merkezimiz sistemimizdeki tüm sunucuları firmamız bünyesinde geliştirilen yazılımlar ile takip etmektedir. Bu yazılımlarımız, kullanıcılarımızın standart alışkanlıklarının Entropy ve Standart Deviation aralıklarını belirleyerek gözlemlemeye alıyor. Servisleriniz de herhangi bir normal olmayan durumun gelişmesi söz konusu olduğu anda öncelikle geliştirdiğimiz yapay zeka sistemler sorunu çözmek adına adımları atıyor. Sonrasında otomatik olarak müşterilerimize konu hakında bildirimler paylaşıyor. Gelişmiş bu sistemlerimiz sayesinde sektörümüzün standartlarını değiştiriyoruz. Ve siz değerli müşterilerimize her geçen gün daha kaliteli servisler sunuyoruz

NOC (Network izleme merkezimiz ) ile sistemleriniz güvende

Yapay Zeka Teknolojilerimiz!!

Nasıl mı yapıyoruz ? Yapay zeka ile çalışan sistemlerimiz Machine Learning ve Deep Learning algoritmaları ile kullanıcı ve kullanıcı kitlemizin tüm ziyaretçi ağını detaylı bir şekilde 'correlation matrix' ve 'standard deviation' aralıklarını hesaplayarak öğrenmekte. Bu durumun Entropi tablolarını oluşturmakda. Kimi sonucları 1-0 gibi standartize ederken kimi sonuclar da siyah ile beyazın aralığındaki milyonlarca renk tonunun tayfını oluştururcasına hedef doğruluğu (TTL Süreleri - Operatör bazında erişimler) karşılaştırmalarını öğrenerek ya da Abnormality anını tespit edip öğrendiği trafik mekanizmalarının farklılıklarını ve mevcut farklılığın tekrarlılık durumlarını öğrenerek kalıcı ya da kişiye özel çözümleri geliştirir. Bu sayede trafiğinizi saniyenin milyonda biri ( 1 Mikrosaniye (µs)) gibi kısa bir sürede kernel katmanlarında çözümleyerek, user space yazılımlarımıza taşır. Ve çözüm geliştirir.

Yapay Zeka Teknolojilerimiz!!

Level 3 DDOS Koruma

Firmamız uluslararası DDOS operatörleri ile yapmış olduğu peering'ler sonucunda 1.2 Tbps seviyesinde uluslarası DDOS Trafiklerine karşı korumayı tüm müşterilerimize ücretsiz sağlamaktadır

Rubikdc

Yurt içi Ve Botnet Trafikleri

Üst düzey network cihazları, operatör yedekliliklerimiz ve yapay zeka sistemlerimiz sayesinde talep halinde müşterilerimize her seviyede bu hizmeti sağlayabilecek kapasiteye sahibiz.

7/24 Kesintisiz destek

Uzman teknik ekibimiz 7 gün 24 saat sürekli olarak servislerimizi noc ekranlarımızdan izlemekte ve her türlü ihtiyacınıza cevap vermek üzere destek sistmeinde sizlerin taleplerini beklemektedir. Mevcut müşterilerimiz eğer ek bir destek seviyesi paketi satın almadıysa nöbetçi personel'ler tarafından sıra ile işlemler çözümlenerek dönüş sağlanır. Daha hassas operasyo yürüten müşterilerimizin Destek seviyesi paketlerine göz atmalarını tavsiye ederiz. Destek seviyesi alan müşterilerimiz için firmamız da her zaman ek bir personel öncelikli işlem cevabı vermek için atanmış olarak beklemektedir.

 7/24 Kesintisiz destek

DDOS Nedir

Distributed Denial-of-service attack kelimelerinin kısaltılması olup, Amacı servisin cevap veremez hale getirmek üzere hattını doldurmak ya da donanımı cevap veremeyecek kadar yüksek adette paket ile yormaya dayalı saldırı tipidir. Paketlerin network katmanı seviyesinde (Layer 2 / 3 ) bozukluklar yaratarak sahte ipler ile ya da trafiklerin yansıtılması ile sunuculara gönderilen saldırılar yüzünden makine gerçek ziyaretçilere cevap veremez hale gelip kitlenir. Bazen okuma yazma edetlerinden donanımsal arızalara dahi sebebiyet verebilir. Bu sürede siteleriniz ve sunucularınız erişilmez duruma geldiği için arama motorlarında geriler ve ziyaretçi kaybedersiniz. Genel olarak bu tip saldırılar bir veya bir kaç makineden başlatılarak direk sizi hedef alırlar. Ve standart isteklere uygun olmayan sahte ipler ya da bozuk paketlerin yüksek miktarda gönderimi ile yapılır.

DDOS Nedir

DDOS Reflection

Network'umuzde tüm müşterilerimiz Yansıtma türü ataklar için Yurt içi 5Gbps yurt dışı limitsiz olarak ücretsiz korunmaktadır. Bu ataklar saldırgan kişinin tek bir noktadan protokolda kontrol sağlamayan uygulamalara paketler göndererek yapılır. Paketleri alan sunucular istemci olarak sizin ip adresinizi gördüğü için trafikleri sizin ip adresine doğru cevaplamaya başlar. Oysa bu saldırganın ürettiği sahte trafikde kaynak sizin ip adresiniz gösterildiği için sahte bir DNS sunucularına sizin ip adresiniz ile istek gönderdiğinde DNS sunucular size 5Gbit trafik ile cevap verecektir. Bu ataklar genelde UDP Protokolünde gerçekleştirilir, çünkü UDP protokolünde TCP protokolünde olduğu gibi kullancıyı doğrulayan 3 Yönlü El sıkışma dediğimiz kontrol mekanizması yoktur. Ancak TCP tarafında ise SYN paketlerini (Trafiği bu protokolde başlatan ilk paketi ) sizin ip adresinizi kaynak ip olarak gösterip gönderten saldırganlar sizin sunucularınıza aracı istemcilerden ACK paketleri gondermelerine sebep olur. Bu trafik sizin ile istemciler arasında RST / FIN paketleri ile bir süre devam eder. Anlaşmazlığın doğrulanması. Ve bunlar gerçekten çözümlenmesi zor sistemlerdir. Ancak firmamız kendi geliştirdiği sistemler ve mühendislik ürünleri ile her zaman yanınızda.

DDOS Reflection

Siber korsanlara karşı yanınızdayız

Siber saldırılar sadece servislerinizi devre dışı bırakmak için değil, aynı zamanda veri hırsızlığı için de kullanılmaktadır. Örnek olarak sitenizde basit bir kodsal hatayı siber korsanlar kolaylıkla erişebildikleri test kaynaklarıyla (Kali Linux...v.b. ) saniyeler içerisinde tespit ederek. SQL Injection ya da diğer yöntemler ile verilerinizi çalabilmekte ya da sitenizi ele geçirerek işlerinize büyük zararlar verebilmektedir. Bu durum DDOS Mitigation ya da Application Firewall uygulamalarından farkli olarak veri güvenliği çalışmaları ve trafik izleme niteliği gerektirir. Yapay zeka ile geliştirdiğimiz sistemler ile savunmanıza destek oluyor işlerinizi koruyoruz.

Siber korsanlara karşı yanınızdayız

Botnet Trafikleri

Botnet'ler genellikle cok daha düşük boyutlarda trafikler ile sunucuya gerçek istek gönderirler. Bu yüzden DDOS saldırıları gibi büyük trafikler ile gelmez ve her türlü hamleye hazırlıklı Application Firewall (Uygulama Güvenlik Duvarları) olması gerekir. Layer 7 dediğimiz paket içeriği katmanında gerçekleştirilen bu trafikler tamamen gerçek trafikler ve istekler olduğu için DDOS uygulamaları ile çözülemezler. Bu tip saldırılar genelllikle yüzlerce PROXY istemci üzerinden web sitenize / radio / oyunlarınıza, Database / PHP / Kullancıı girişi doldurma gibi hedefler ile işlemcilerinizi cevap veremez hale getirmeye yada bağlantı soketlerinizi tüketmeye yönelik yapılır. Doğru ve yanlış istekleri uygulama bazında çözümleyerek elimine etmek ve proxy listeleri toparlayıp servis sürdürülebilirliliği adına hızlıca bloklanmaları ve genel blok listelerinin güncel takibi için NOC ekibimiz sistemlerimizi sürekli geliştirmekte ve sizlerin yanında yer almaktadır.

Botnet Trafikleri

DDOS / Botnet Ve diğer tüm siber saldırı yontemleri için profesyonel destek