+90 850-840-9773

info@rubikdc.net

Hakkımızda

PROFESYONEL RUBiKDC TEKNOLOJİSİ

BİZ KİMİZ?

Yetkin insan kaynağı, müşteri odaklı süreçleri ve hayatı kolaylaştıran teknolojileri ile çözümler sunarak kendini farklılaştırmayı başarmış bilişim sektörünün yenilikçi gözde firması olmak. Misyonumuz: Internet’i herkes için uyarlanabilir bir teknoloji olarak konumlandırmak. Politikamız: Müşteri memnuniyeti ve servis kalitesini artırmak için bir araç olarak kullandığımız teknolojiyi, insan kaynağını daha etkin kullanarak, süreç otomasyonu sağlamak için konumlandırmayı ayrıca bunu yaparken sektör dinamiklerini ve kullanıcı beklentilerini doğru analiz ederek, yasalara tam uyumlu olmayı ve sürekli iyileşme çalışmalarını prensip olarak edinmeyi ve tüm faaliyet alanlarımızda bu yaklaşımı benimsemeyi taahhüt ediyoruz


SUNDUĞUMUZ ÇÖZÜMLER NELERDİR?


Barındırma Hizmetleri : Barındırma hizmetlerimiz her türlü alan (“domain”) kayıt işlemlerini, web sayfalarınız için gerekli barındırma hizmetlerini (“Linux & Windows hosting”) ve sunucu kiralama hizmetlerini kapsamaktadır.
E-Ticaret Çözümleri : İş aktivitelerinizi Internet üzerine taşıyacak her türlü bilgi ve iletişim teknolojilerini sanal dünyada gerçekleştirecek projelerin yapılmasıdır, elektronik güvenli para transferi ve ödeme kanallarının yapılandırılması da çözümlerimiz arasında yer almaktadır.
Yazılım Çözümleri : İş süreçlerinizi elektronik ortamda daha hızlı gerçekleştirmenizi sağlayacak web tabanlı bilgisayar yazılım çözümlerimizdir. Kullandığımız teknolojiler PHP, ASP,.NET, JAVA ve veritabanı uygulamaları üzerine konumlandırılmıştır.
Dinamik İçerik Çözümleri : Dinamik içerik çözümlerimiz ile sayfalarınız için gerekli olan ya da ihtiyaç duyduğunuz her türlü flash, activex ve ajax bileşenlerinin oluşturulması ve bu bileşenlerin web sayfalarınıza adaptasyonu sağlanmaktadır. Ayrıca sitenizin arama makineleri için gerekli optimizasyonunun yapılması ve arama makinelerine kaydı da sunduğumuz çözümler arasındadır.
Danışmanlık ve Bakım Hizmetleri : Web sayfalarınız ve web tabanlı platformlarınızın dış kaynak yönetim modeli ile uzaktan ya da bir fiil yerinde her türlü destek ve bakım hizmetlerinin çözüm olarak sunulmasıdır. Firmamızın verdiği her türlü hizmet, Servis Seviyesi Garanti (“SLA: Service Level Aggrement”) kapsamındadır.


HEDEFİMİZ NEDİR?


Hedefimiz yetkin insan kaynağı, müşteri odaklı süreçleri ve hayatı kolaylaştıran teknolojileri ile çözümler sunarak kendimizi farklılaştırmayı başarmış bilişim sektörünün yenilikçi gözde firması olmaktır. Bu noktada, kendimizi İnternet’i herkes için uyarlanabilir bir teknoloji olarak konumlandırma felsefi ile çalışmaktayız.Teknolojinin hayatı kompleksleştirmek için değil, sadeleştirmek için olduğuna inanıyoruz ve bu sadeliği kullanıcılarımıza yaşatmak adına altyapımıza sürekli yatırımlar yaparak, uçtan uca tam otomasyonu sağlayan yazılım çözümleri kuruyor, ve iş süreçleri oluşturuyoruz. Tüm amacımız ise İnternet’i herkesin kendisi için uyarlayabileceği bir teknoloji olarak konumlandırmasına yardımcı olabilmek.


REKABET AVANTAJIMIZ NELERDİR?


RubikDC’i sektördeki diğer firmalardan ayıran ve kendisini farklı kılan yeteneklerini sıralarsak:
Rubikdc’ı sektördeki diğer firmalardan ayıran ve kendisini farklı kılan yeteneklerini sıralarsak: Tüm istekler otomasyon sistemimiz ile ele alınır ve insan müdahalesi olmadan gerçekleştirilir bu da kullanıcılarımıza eşsiz bir hız deneyimi sağlamaktadır. Altyapıyı oluşturan tüm yazılımların en güncel versiyonları lisanslı kullanılmaktadır, dolayısı ile kullanıcılarımız teknolojinin en son nimetlerine her an ulaşabilmektedir. Barındırma hizmetlerinde koşulsuz 7 gün para iadesi sunulmaktadır. Süreçlerimiz ITIL uyumlu (Information Technologies Infrastructure Library) olup, dünya standartlarında hizmet verilmektedir. 7/24 ihtiyacınız olan her anda destek merkezimize web üzerinden ya da telefon ile çağrı açabilirsiniz. Sunucularımız IPS (Intrusion Prevention System – Atak Önleme Sistemi) ile korunmaktadır.Sistemlerimiz bağımsız kuruluşlar tarafından 7/24 gözlemlenmekte ve her hangi bir ulaşım problemi ya da servis kesintisi anında teknik ekibimiz haberdar edilmektedir. Sunucularımızın işletim sistemlerinde, eklentilerde, panellerde ve otomasyon sistemimizde kullanılan yazılımların hepsinde birbiri ile uyumlu olan güncel versiyonları kullanılmaktadır. Yazılımlarımızda lisanslı güncel versiyon kullanımı firmamızın stratejik yaklaşımları arasında yer almaktadır. Web sitemiz üzerinden gelen tüm istek ve siparişleri WHMCS (Web Host Manager Complete System) otomasyon sistemi ile ele alıyoruz. Ayrıca otomasyon sistemimiz Cpanel ve Plesk panelleri ile de entegre edilmiş ve uçtan uca otomasyon sağlanmıştır. Ödemeleriniz ise Garanti VPOS (Virtual Point Of Sales – Sanal Satış Noktası) sistemi ile “online” olarak gerçekleşmektedir. Sonuç olarak her hangi bir ürün alındığı anda, ödemenin yapılmasına müteakip, hiçbir müdahale olmaksızın, sunucu sistemlerimizde ilgili konfigürasyonlar gerçekleşmekte ve ürünleriniz aktif olmaktadır. Satış sonrası destek için ise her ne kadar telefon ile 7/24 destek almak mümkün olsa da, otomasyon sistemimiz ile bize çağrılarınızı (“ticket”larınızı) iletebilir, ve sistem üzerinden açtığınız çağrıların durumunu kontrol edebilirsiniz.


GÜNCELLEME


Bu sitede yer alan Rubikdc.net hakkındaki bilgiler gerekli görüldüğü hallerde site ve/veya firma yönetimi tarafından değiştirilebilir